SPA21+
Kord 8 sauna ja mere taga elas kuulus ja rikas valitseja, kelle südames valitses tühjus. Armastuse leidmiseks kutsus ta kokku võlurite ümarlaua, mille keskmes asuv kristallkuul andis edasi juhtlõngad, et enda kaksikleegi leidmiseks peab valitseja ehitama uhkeima saunatempli, mida eal nähtud. Ettekuulutus läks täide ja enda hea meele jagamiseks avas valitseja saunatempli uksed kõigile huvilistele. Legend räägib, et iga täiskuu ajal naaseb paarike taas templisse, kus rõõmsalt ringi kilgates piiluvad saunast sauna ja nakatavad teisigi armastuse sädemetega. Avasta vaikuse ja rahu meka ….
SAUNAD

viha saun

Traditsiooniline puuküttega leilisaun on kirjeldamatult nauditav kants. Elavast leegist tulenevad soojad õhuvoolud koos niiskusega puhastavad su vaimu ja mateeriat. Siin on võimsad võlurid mananud oma loitsud leilivette, millel võimust võtta lastes enese üle tunned sa, kuidas viha maagia lõdvestab pingeid ja asendab puhtuse, meelekindluse ja õndsusega.

unistuste sild

“Unistuste Sild” on erilaadne koht, kuhu on kätketud tükike Emakest loodust oma eriliste ja meeliergutavate aroomidega. Siinne rikas õhk toimetab kui eeterliku sillana, mis ühendab su meele vihmajärgsel kevadisel laanel lendleva hõnguga. Ajal, mil ees ootavad tähtsad valikud ja otsused leiab siit julgustavaid mõtteid ja õhust materialiseeruvat nõud, mis aitab ületada seni ületamatuid sildu.Veetes aega sillaäärses paradiisis leiab inspiratsioon ja meelekindlus sind salamahti üles.

Mudakoda

Mudakoda on eriliste võngetega koht, kus Eesti maapinnast pärit ravimuda mässib sind ja su keha pehmesse koorikusse, mille tervistava kihi all su keha ja nahk taastavad organismi loomulikku tasakaalu. Määrides end mugavalt sisse ja lastes tervistaval mudal nahale imenduda, tegeleb mudasaun su organismi vastupanuvõime tõstmise, immuunsüsteemi stimuleerimise ja rakkude elutegevuse korrastamisega. Tasakaalustab ka naha bioloogilisi protsesse, noorendab teist, ta niiskustaset ning leevendab liigeste- ja lihasevalusid

Armukoobas

Sume ja äraütlemata mõnus paik, kus meeli ja kuumi tundeid kütab üles soe igavikuline leek. Hubane lava ja vaatemänguline tuli loovad romantilise olustiku, kus leekidest plahvatavad sädemed moodustavad sümbioosi õhus lendlevate Cupidi armunooltega. Ürgne koobastes pesitsev armuenergia täidab kõige jäisema südame lootuse ja soojusega.

soolasammas

Legend räägib, et eriskummaline “Soolasammas” ärkab inimeste eemalolekul ellu ja sülgab tervistavaid kristalle sauna keskmes asuvasse anumasse. Soolase auruga täidetud ruumis hingamine turgutab vereringet, eemaldab organismist mürkained ning toob magusama une. Siin on võimalus lasta mee pehmusel ja soola puhastaval jõul värskendada enda koorikut, mis garanteerib tubli toobi tervist, siidjama naha ja helgema enesetunde.

türgi unelm

Hamam on paigaks, kus paljud Lähis-Ida müstikud käisid otsimas vastuseid elulistele küsimustele. Miljöörikas ruum, mida köeb pidev kuiv ning kuum õhk tekitab olustiku, mis tagab küllusliku heaolu ning paneb unistama. Kadudes sügavale iseendas võid sa ühtäkki jõuda Konstantinoopoli hiilgeaega ning leida end algupärasest hamamist, mille interjööri kaunistavad silmipimestavad valged marmorseinad ning geomeetrilised mosaiigid.

võlupesa

Atmosfääri ja kosmose piirimailt toodud helkivad ööpilved moodustavad ainupärase keskkonna, mida aurusaunas eal kogetud. 100%-lise õhuniiskuse juures avab soe aur poore ja lõõgastab. Kuumus kiirendab keha puhastumise protsessi asendades mürkained elueliksiiri ehk puhta veega. Hõbedased aurupilved täidavad su meeled maailmaruumis leiduvate peensusteni lihvitud emotsioonide prismaga, kus igaüks lõõgastub justkui oleks ta võluväel transsi sattunud.

Jaapani geiser

Tõusva Päikese maalt on saunakeskusse müstilisel kombel jõudnud üks väga eriline kümbluspaik. „Jaapani geiser“, vann, kus voolab 42-kraadine raviomadustega mineraalne vesi. Ideaalne mõnuallikas, mis peletab rõskes põhjamaises kliimas kontidest külmatunde valguskiirusel. Jaapani vannis käib iga eneseteadlik inimene keha ja hinge eest hoolt kandmas. Sukeldudes traditsioonilisse jaapani vanni võid avastada endas hulljulge samurai või lummava geiša jõu.