Menu
RITUAALID

Shearituaal (15 min)

  • Imeline kombinatsioon Kesk-Aafrikas kasvava sheapuu maagiast ja tõusva päikese maa Jaapani müstikast. Sheavõi sisaldab rasvhappeid, A, E ja F vitamiine ning on äärmiselt efektiivne niisutaja. Või muudab naha siidiselt pehmeks ning mõjub ka mikroobide-ja põletikuvastaselt. Rituaalil saadavat elamust võimendab Jaapani Tanaka näomassaaž, mis tagab elastse naha ja särava jume. Kas teadsid, et sheavõiga rituaalid olid väidetavalt juba Kleopatra igapäevaste ilutoimingute üks osa?

Aroomirituaal (15 min)

  • Juba iidsetest aegadest on teada, et erinevad aroomid mõjuvad erinevalt: lõõgastavalt, ergutavalt, puhastavalt või hoopis aitavad luua sensuaalset ja romantilist õhkkonda. Rituaali jooksul kasutamegi lõhnasid erinevatest riikidest, et viia mõtted ja olemine rännakule Aasiasse, Euroopasse ja Aafrikasse, tagades täiusliku lõõgastuse.

Leilirituaal (10 min)

  • Kuum saun koos laval käimise, leiliviskamise ja vihtlemisega on olnud eestlastele ainuomane juba esivanemate ajast. Saun vähendab stressi, tervendab vaimu, lõdvestab lihaseid, vähendab luu- ja liigesevalu ning aktiveerib ainevahetust. Leili visates ja higistades vabaneb keha mürkidest, puhastub nahk, alaneb kaal ja ka magus uni on garanteeritud. Kena stressivaba olemine!

SAUNARITUAALIDE AJAKAVA


E - P

13.00 Aroomirituaal – Vihasaun

14.00 Leilirituaal – Vihasaun

15.00 Sheavõi rituaal - Armukoobas

16.00 Leilirituaal – Vihasaun

17:00 Aroomirituaal – Vihasaun

18:00 Leilirituaal – Vihasaun

19:00 Sheavõi rituaal - Armukoobas

20:00 Leilirituaal – Vihasaun

21:00 Aroomirituaal – Vihasaun

22:00 Leilirituaal – Vihasaun

R - L Lisaks

23.00 Sheavõi rituaal - Armukoobas

00.00 Leilirituaal – Vihasaun

01.00 Aroomirituaal – Vihasaun