MUSTAMÄE ELAMUS SPAAS 

TÄIUSLIKU LÕÕGASTUSE SAAMISEKS

PALUME KINNI PIDADA 

HEADEST SAUNATAVADEST

1. Puhtas kehas puhas vaim!
Enne basseinide ja saunade külastust pese end pesuruumides korralikult, eemalda meik ja kinnita lendlevad kiharad!

2. Tark ei torma!
Saunakeskusse sisenedes võta aeg maha ja naudi elamusi rahulikult liikudes. Jooksmine ei ole lubatud. Põrandad on märjad ning võid kukkudes tõsiselt haiget saada. Niisamuti kui basseini hüppamine mujalt, kui lubatud kohast.

3. Tühi kõht on kõige parem kokk. 
Kui suurest saunatamisest nälg näpistama ja kurk kuivama hakkab, siis külasta spaas asuvat baari, kus leiad endale meelepäraseid sööke ja karastavaid jooke. Turvalise spaa-elamuse tagamiseks pole klaasnõude ja –pudelite kasutamine lubatud, niisamuti kui kaasa võetud toidud ja söögid.

4. Aeg lendab.
Saunades mõnuledes kiika aeg-ajalt ka kella, et teaksid, kas lunastatud pääsme aeg veel kehtib ja / või oled valmis elamuslikult jätkama ja tasuma lisaminutite eest lahkumisel! Selleks kasuta seintel olevaid elektroonseid käepaelalugejaid.

5. Saunas puhtus tarviline vara.
Raseerimine, kehakoorijate kasutamine ja juuste värvimine on kodused või ilusalongides toimuvad tegevused, neid saunakeskuses teha pole lubatud.

6. Oma viht jäta koju! 
Saunakeskuses on vihtlemine lubatud saunarituaalide ajal. Vihta saab soetada ka sauna baarist. Elamuste loojatel on õigus konfiskeerida vihad, mis ei ole saunakeskuse poolt pakutud.

7. Alkohol on tarkade inimeste jook.
Saunaelamuste juurde käib mõõdukas joogi tarbimine ja viisakas kaassaunalistega arvestamine. Kui piiri pidada ei oska, siis täiendavaid jooke ei serveerita. Sinu enda turvalisuse huvides on elamuste loojatel õigus ka Sind saunakeskusest välja saata.


Küsi julgelt lisainfot Sind huvitavate elamuste kohta sõbralikelt elamuste loojatelt. Kui Sul on ettepanekuid, mida elamuskeskses veelgi paremini teha, anna meile kindlasti teada vahetult kohapeal või saada e-kiri info@elamusspa.ee


Mõnusaid elamusi!