Menu
VESIAEROOBIKA
Vesiaeroobika on vees aset leidev meeleolukas rühmatrenn, mis kuulub aeroobse treeningu gruppi. Treeneri juhendamisel läbitakse intensiivne rühmakava, kus koormatakse kõiki lihasgruppe: tehakse jooksu, hüplemisi ning jõuharjutusi, kasutatakse  erinevaid abivahendeid. 


Vees treenimine sobib kõigile, sest kaaluta oleku sarnane seisund vähendab kaalu ja vabastab liigesed koormusest. Teretulnud on kõik - noored, eakamad, naised ja mehed.
Trenn, mis võtab võhmale. Usud?
Kui ei, siis tule proovi järele! Meie soovitame ja külastajad kiidavad! Septembrikuust eriti lahe valik treeninguid.

AQUAMIX

Vaheldusrikas tund, mis koosneb nii aeroobsest kui lihastreeningust. Treening sobib ideaalselt just neile, kes soovivad treenida nii, et liigestele langev koormus oleks väiksem.

AQUAINTERVAL

Treening, kus kõrge intensiivsusega harjutused vahelduvad aeglasematega (taastumine). Hea vastupidavust arendav treening vees.

AQUATONE

45-minutiline tõhus lihastreening vahenditega. Tund on lihtsate harjutustega ja kordustega, sobib nii algajale kui edasijõudnud treenijale.

SÜVATREENING

Intensiivne suure energiakuluga treening, mis tugevdab eriti kere- ning süvalihaseid. Tugevad süvalihased aitvad hoida head rühti. Esimesel korral soovitame treeningusse KINDLASTI tulla 5-7 minutit varem, et ümber keha käivat vööd treeningu ajaks saaks treeneri abiga õigesti kinnitatud.

AQUACOMBAT

Üldtreening, mis arendab hästi vastupidavust ja koordinatsiooni, vormib kõiki suuremaid lihasgruppe, põletab suurel hulgal kaloreid, annab palju energiat ning vähendab stressi. Kaasahaarav muusika teeb treeningu veelgi lõbusamaks.


AQUA CHI-PI-Yo

Keha-meele treening vees, kus kasutatakse tai-chi, pilatese ja jooga tehnikaid.

Oluline osa on hingamisel, vee tunnetusel ja õigel kehahoiakul läbi kere

süvalihaste pingutamise. See on lõõgastav ja tasakaalu, rühti, lihastoonust arendav tund.

AQUA RUN-TONE

Tund koosneb erinevatest aeroobset vastupidavust arendavatest liikumistest (jooksmine, jalalöögid, käte töö) ning lihasjõudu arendavatest harjutustest. Tund toimub basseini sügavamas otsas ja ümber keha pannakse spetsiaalne vöö, mis aitab keha hoida õlgadeni vees, nii et jalad põhja ei ulatuks. Kuna vees ollakse peaaegu kaaluta olekus, peavad tööd tegema paljud erinevad lihasrühmad, eriti korsetilihased.Grupi suurus maksimaalselt 25 inimest. 

Trenn sisaldub ujula / Elamus Spa / Spa 21+ hinnas,
eraldi piletit ostma ei pea.

Broneeri siit: treeningute ajakava
MEIE TREENERID:

Lauri Birkan

Lauri on meie Hunt Kriimsilm. Lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli, kuulunud 10 aastat Eesti kergejõustiku paremikku nii 400m kui ka 400m tõkkejooksus. Kuuludes Eesti koondisesse kaitses ta korduvalt oma riigi au nii Balti maavõistlustel kui ka Euroopa karika MV esiliigas. Pärast tõsisema spordiga hüvasti jätmist on Lauri tegutsenud paralleelselt ajakirjaniku ja treenerina, juhendades nii noori kui ka täiskasvanuid. Pannud end proovile kergejõustiku, ujumise ja üldkehalise ettevalmistuse treenerina nii kergejõustiklaste, korv- ja jalgpallurite kui ka tennistidega. Töötades lastega Eestis, Austrias, Saksamaal ja Kanadas. Lauri omab EOK kergejõustikutreeneri kutsetunnitust ning on täiendanud enda teadmisi läbides nii klassikalise massaaži, seljamassaaži kui ka manuaalteraapia kursused M. I. Massaažikoolis. 

Lauri lähtub treeningutel põhimõttest, et kõik algab vundamendist. Kui  süvalihased on nõrgad, väsib keha kiiremini ning sõltumata spordialast kannatab soorituse tehnika ja lõppresultaat. Hea trenn on oma olemuselt mitmekülgne ja vaheldusrikas ning enese vormishoidmiseks on jõumasinad vaid üks võimalus.


Grete Jeltsov

Grete on lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia eriala ja treeneritööd teinud üle 5 aasta.

Lemmikuks intensiivsed veetreeringud ja süvatreeningud, mis motiveerivad üheaegselt korralikult pingutama nii oma füüsist kui vaimu, pakkudes samas ka naudingut ja loovad garanteeritult hea tuju! Grete lähtub põhimõttest, et trenn oleks alati huvitav ja igaüks leiaks sellest endale midagi uut. 


Helen Hade

Helena on treenerina tegutsenud enam kui 10 aastat. Tal on ka magistrikraad ökonoomika-ja ettevõtluse alal. Lapsepõlves tegeles ta iluvõimlemisega ja teiste erinevate spordialadega, millest kasvaski välja huvi treeneriameti vastu. Omab EOK II kategooria vesiaeroobika ning aeroobika rühmatreeneri litsentsi ning täiendab end pidevalt erinevatel täiendkoolitustel.

Tema moto: “Kui on kindel soov, siis miski pole võimatu.”

Kristina Hasselbach

Kristinal on vesiaeroobika treeneri kogemust üle 10 aasta. Ta on EOK  litsentseeritud vesiaeroobikatreener (I tase), kellel ka rahvusvahelise AEA (Aquatic exercise association USA) treeneri litsents ja päikeselise Omani Gymstick H20 treeneri sertifikaat.

Lisaks treeneri tööle töötab meigikunstnikuna ning vabal ajal kokkab ja reisib mõnuga.

Motogi tal hoogne "Higi on rasva nutt!"

Lenne Allandi 
Lennele meeldib sport ja liikumine. Ilma selleta ei kujuta ta elu ette. Tunneb rõõmu kui trennis käiadki lisaks heale füüsisele saavad sealt kaas rõõmsa meele. Ta on tegelenud pikemalt ka suusatamise ja show-tantsuga. Lõpetanud Tallinna Meditsiinikoolis Tegevusteraapia eriala ja Tallinna Pedagoogika ülikoolis Rekreatsiooni korralduse. Treeneri töökogemus aastast 2001.

Omab EOK vesiaeroobikatreeneri EKR V taset, AEA rahvusvahelist vesiaeroobika litsentsi, Les Mills BodyBalance ja tantsujooga treeneri litsentsi, joogateraapia tunnistust. Läbinud erinevaid vesiaeroobika koolitusi ja workshoppe nii Eestis kui välismaal (Itaalia, Venemaa, Soome).


Stacy Gorva

Naine nagu orkester. Toob oma positiivse energiaga kõikidesse treenijatesse rohkelt elurõõmu. Rebib nalju magusa raadiohäälega, samas käib huumor käsikäes professionaalse nõudlikusega. Hea tuju garanateeritud. Vesiaeroobika treener alates 2018 a. kevadest.

EELV võimlemistreeneri kutse (EKR 3, võimlemistreener, akrovõimlemise suund) (2016) Zumba Basic Steps 1 (12/2016) Les Mills Body Balance (09/2017) TRX STC (03/2018) Aqua aerobics basic course (04/2018) Fitness-i, bodybuilding-u ja jõusaali instruktor (Ben Weider College of Bodybuilding and Fitness, Venemaal), (08/2018)


Riina Loost

Riina on tegelenud spordiga aktiivselt juba lapseeast saati sh kergejõustik ja pallimängud. Lõpetanud Tallina Ülikooli kehakultuuri eriala ning omandanud rahvusvaheliselt tunnustatud suurima organisatsiooni AEA (Aquatic Exercise Association) tunnistuse ning läbinud mitmeid täiendkoolitusi. Igapäevaselt töötab Riina lasteaias liikumisõpetajana. Suureks kireks ja hobiks on juhendada vesiaeroobika ning Suppama HIIT trenne, kuna need sobivad kokku väga hästi tema eluviisidega. Trennide läbiviimisel lähtub sellest, et see oleks lõbus, tõhus ja mitmekülgne.