SPA21+

Kord elas 8 sauna ja merede taga valitseja, kelle südames valitses tühjus. Armastuse leidmiseks kutsus ta kokku võlurite ümarlaua. Võlurid kasutasid kogu oma võluväge ja kristallkuul andis edasi sõnumi, et enda rõõmuallika leidmiseks peab valitseja ehitama uhkeima saunatempli, mida eal nähtud. Seda valitseja tegigi. Avas saunatempli uksed ka kõigile linnaelanikele ja külalistele.

Legend räägib, et täiskuu ajal naaseb armuleegi leidnud paar templisse, naudivad saunarituaale, hoolitsusi, tunnevad end rahu-oaasis elamuslikult ja nakatavad teisigi oma sooja armuleegi sädemetega..

Spa21+ külastaja saab kasutada kõiki meie teenuseid ajalise piiranguta, sh Elamus Spa ja saunakeskuse ja sportujula teenuseid. SISSEPÄÄS ALATES 18. ELUAASTAST

VIHA SAUN

90°C
Traditsiooniline puuküttega leilisaun on kirjeldamatu naudingute kants. Elavast leegist tulenevad soojad õhuvoolud koos niiskusega puhastavad su vaimu ja keha. Viha saunas on võimsad võlurid mananud oma loitsud leilivette, nii et tunned, kuidas pinged kaovad ning asemele tuleb rahu.

UNISTUSTE SILD

70°C
“Unistuste Sild” on üks omanäoline paik, kus peidus tükike Maarjamaa loodust oma meeli paitavate aroomidega, mis panevad unistama. Julge unistada! Suurelt. Just siin, et salajased soovid saaksid hakata idanema kui päikesesooja kätte sattunud taim pärast kevadist vihmasabinat. Et siis oma õiges ajahetkes rõõmuga täide minna.

MUDAKODA

42°C
Mudakoda on üks müstiline ja eriline koht. Paitad Eesti maapinnast pärit ravimudaga keha pehmesse koorikusse, lased saunasoojal mõjuda ja tunned, kuidas tervis tuleb! Organismi vastupanuvõime tugevneb, leevenduvad pinged ja nahk niisutub. Tunne pärast rituaali on justkui ühe armastatud laulu read- vallatu ja noor.

ARMUKOOBAS

60°C
Õdus sensuaalne armukoobas on paik, kus meeli ja kuumi tundeid virgutab elav armuleek ning teed sooja äratundmiseni näitab armastusejumalanna ise. Hubases meelelises koopas kaob ajataju ning maailm tundub olevat üks ütlemata mõnus paik.

SOOLASAMMAS

42°C
Soolasamba saunas hinga sügavalt, kohe nii, et tunned, kuidas olemine saab ergas, soontes veri mäslema lööb ja toksilised mõtted ning ained kehast vabastava tee välja leiavad. Koori puhastunud keha veel õrnalt soolaga ja tajud, kuidas lisaks mõtetele saab siidjama jume ning mõnusama enesetunde kogu sinu keha.

TÜRGI UNELM

40°C
Hamam on maagiline tarkusekoda. Paik, kus Lähis-Idas on alati käidud elulistele küsimustele vastuseid otsimas samamoodi kui muistsed eestlased suitsusaunas. Luksuslikku interjööri kaunistavad võrratud valged marmorseinad ning geomeetrilised mosaiigid. Kuumus Türgi unelma saunas kannab kui lendav vaip saunalise Lähi-Ida müstilisse ja rikkalikku maailma.

VÕLUPESA

48°C
Atmosfääri ja kosmose piirimailt toodud helkivad tähekobarad loovad futuristliku õhustiku. Kas edasi tulevikku või tagasi minevikku? Või naudiks hoopis siin ja praegu 100%-lise õhuniiskusega aurusauna? Puhastaks keha ja meele ning laseks hõbedaselt helklevatel aurupilvede pahvakutel täita meeled õndsa rahuga.

JAAPANI GEISER

42°C
Tõusva Päikese maalt on saunakeskusse müstilisel kombel jõudnud üks väga eriline kümbluspaik - „Jaapani geiser“. Vann, kus voolab 42-kraadine raviomadustega mineraalvesi. Ideaalne mõnuallikas, mis aitab rõskes põhjamaises kliimas peletada valguskiirusel kontidest külmatunde. Sukeldu geisrisse ja võid avastada endas hulljulge samurai või lummava geiša.