Menu
Tere tulemast!

Oleme suvel avatud järgmiselt:


Ujula     
(sportujula + lastebassein)
E-R 06-23
L-P 09-23

Elamus Spa       
(sportujula + lastebassein + spaa + lasteala)
E-P 10-23

Spa21+       
(sportujula + lastebassein + spaa + lasteala + täiskasvanute privaatne spaa)
E-N ja P 12-23
R, L 12-02.00



Ühistranspordiga saab meie juurde väga mugavalt
(peatused asuvad spaakeskusest vaid 4-minutilise jalutuskäigu kaugusel):

Peatus "Männi" (Keskuse): bussid 25 72, troll 4;
Peatus "Männi" (Ehitajate tee): bussid 27, 33, 36, 45, 124;
Peatus "Keemia" (Akadeemia tee): bussid: 11, 107, 124, troll 3;
Peatus "Mustamäe" (Akadeemia tee): bussid: 11, 23, 24A, 124;
Peatus "Kaja" (Vilde tee): bussid: 9, 20, 20A, 24, 24A, 25, 36, trollid 1, 5

Parkimine:
Mustamäe Elamuste Keskuse ees on tasuta ajapiiranguta parkla.

Elamus SPA ja Spa 21+
Mustamäe Spa OÜ
Aadress: Akadeemia tee 30
12611 Tallinn
Telefon: 6502000
E-mail: info@elamusspa.ee

Grupipäringud ja koostööpakkumised: elamused@elamusspa.ee

Müügijuht: Merike Kivisaar-Sander merike@elamusspa.ee

 

Vastuvõtujuht: Hille Põllupüü hille@elamusspa.ee

Teenindusjuht: Merit Ait merit@elamusspa.ee 

Arendusjuht: Marten Randma marten@elamusspa.ee


Haldusjuht: Kaspar Peit kaspar@elamusspa.ee

Administratiivjuht: Kadi-Krõõt Niilikse kadikroot@elamusspa.ee

Tegevjuht: Andres Tiik andres@elamusspa.ee