РИТУАЛЫ

РАСПИСАНИЕ РИТУАЛОВ

АРОМАТИЧЕСКИЙ РИТУАЛ

Müstiline Jõesäng
(10-15 min)

Juba iidsetest aegadest on teada, et erinevad aroomid mõjuvad erinevalt: lõõgastavalt, ergutavalt, puhastavalt või hoopis aitavad luua sensuaalset ja romantilist õhkkonda. Rituaali jooksul kasutamegi lõhnasid erinevatest riikidest, et viia mõtted ja olemine rännakule Aasiasse, Euroopasse ja Aafrikasse, tagades täiusliku lõõgastuse.

LEILIRITUAAL

Saunavana pühakoda
(10-15 min)

Kuum saun koos laval käimise, leiliviskamise ja vihtlemisega on olnud eestlastele ainuomane juba esivanemate ajast. Saun vähendab stressi, tervendab vaimu, lõdvestab lihaseid, vähendab luu- ja liigesevalu ning aktiveerib ainevahetust. Leili visates ja higistades vabaneb keha mürkidest, puhastub nahk, alaneb kaal ja ka magus uni on garanteeritud. Kena stressivaba olemine!

VIHARITUAAL

Vihtlev Mesimumm
(10-15 min)

Naturaalsed aroomid, mõnus kuum tuul ja erinevad vihad-parim retsept stressiga võitlemiseks. Saunavana räägib vihtadest ja laseb need ka käiku

SOOLARITUAAL

Soolatempel
(10-15 min)

Sool on rahvameditsiinis tuntud oma erakordsete omaduste poolest. Soolakristallidega rikastatud õhu hingamine turgutab vereringet, puhastab hingamisteid ja eemaldab organismist mürkaineid. Rituaalil kooritakse nahk siidpehmeks meresoola, mee ja õlide segudega. Soovitame jätta soolarituaali viimaseks protseduuriks meie spaas, et mõju oleks intensiivsem ja mõnu kestaks kauem. Madala temperatuuriga soolasaun on üks leebemaid saunaliike ja sobib paljudele.

HELIRITUAAL

Saunavana pühakoda
(10-15 min)

Muusika loob meeleolu. Helirituaalil kasutame erinevaid muusikalisi instrumente, et meeled rahuneksid ja mured ununeksid.