Rituaalid

SPA21+ SAUNARITUAALIDE AJAKAVA

AROOMIRÄNNAK

Roosisaun
(15 min)

Juba iidsetest aegadest on teada, et erinevad aroomid mõjuvad erinevalt: lõõgastavalt, ergutavalt, puhastavalt või hoopis aitavad luua sensuaalset ja romantilist õhkkonda. Rituaali jooksul kasutamegi lõhnasid erinevatest riikidest, et viia mõtted ja olemine rännakule Aasiasse, Euroopasse ja Aafrikasse, tagades täiusliku lõõgastuse

LEILI VÄGI

Vihasaun
(10-15 min)

Kuum saun koos laval käimise, leiliviskamise ja vihtlemisega on aKuum saun koos vihtlemisega on olnud eestlastele ainuomane juba esivanemate ajast. Saun tervendab vaimu, lõdvestab lihaseid, vähendab luu- ja liigesevalu ning aktiveerib ainevahetust. Leili visates ja higistades vabaneb keha mürkidest, alaneb kaal ja ka magus uni on garanteeritud.olnud eestlastele ainuomane juba esivanemate ajast. Saun vähendab stressi, tervendab vaimu, lõdvestab lihaseid, vähendab luu- ja liigesevalu ning aktiveerib ainevahetust. Leili visates ja higistades vabaneb keha mürkidest, puhastub nahk, alaneb kaal ja ka magus uni on garanteeritud. Kena stressivaba olemine!

SHEAVÕI HOOLITSUS

Armukoobas
(10-15 min)

Imeline kombinatsioon Kesk-Aafrikas kasvava sheapuu maagiast ja tõusva päikese maa Jaapani müstikast. Sheavõi olevat juba Kleopatra igapäevaste ilutoimingute üks komponent olnud. Sheavõi sisaldab rasvhappeid, A, E ja F vitamiine ning on efektiivne niisutaja. Elamust võimendab Jaapani Tanaka näomassaaži õpetus.

HELIRÄNNAK

Roosisaun
(10-15 min)

Muusika loob meeleolu. Helirituaalil kasutame erinevaid muusikalisi instrumente, et meeled rahuneksid ja mured ununeksid.