Lisateenused

Saunakeskuses külastajatsoonis asuvate ruumide rent

Parim koht sünnipäevadeks!

Elamusi pakkuvad hoolitsused:

Massaaž aitab leevendada lihaspingeid, parandada lihaste elastsust ja hapnikuvarustust lihastes, mõjub lõõgastavalt nii vaimse kui ka füüsilise pinge korral.

Spordimassaaž on tugevam kui klassikaline massaaž. Enam kasutatakse venitusi ning liigese liikuvust parandavaid võtteid, et ennetada ja leevendada juba tekkinud liigeste pingeid.

Aroomiteraapia loob tasakaalu inimese keha, meele ja vaimu vahel. Massaažil kasutatakse eeterlikke õlisid, mis imenduvad organismi läbi naha ja hingamisteede. 
Aroomimassaaži liigutused on aeglased ja sujuvad, mis maandab psüühilisi pingeid, leevendab stressi ja lõõgastab lihaseid. Mõnus olemine on garanteeritud.

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, tuhandeid aastaid vana Hinna raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega. Protseduuri ajal asetatakse keha energiapunktidele eelnevalt soojendatud laavakivis ning jäetakse sinna mõnekümneks minutiks. Sellele järgneb massaaž roosi-ja mandliõli sisaldava kehaõliga.

Hamami rituaali ajal sukeldute erinevate meelte mõnumaailma. 

Rituaal algab keha koorimisega. Pärast saunasoojuses pooride avanemist kasutatakse naha sügavpuhastamiseks Kessa kinnast ning viiakse läbi keha pesemise rituaal (vahumassaaž). 

Lõpetuseks lõõgastav Türgi tee.