„Varbad vees” koosolekul sünnivad parimad ideed!

Vahelduseks töökeskkonnast välja saamine ja teistsuguses keskkonnas peetud koosolek võib olla väga produktiivne ja meeskonda ühendada. Higistama ajavad eesmärgid saunalaval, saunarituaalides sündivad siidpehmed kasumiideed, karastunud meeskond – see on kasuks ettevõttele ja tugevdab ka tiimivaimu!

Elamus Spa (Foto Karen Härms) (1)
Elamus Spa (Foto Karen Härms) (3)
Elamus Spa (Foto Karen Härms) (5)
Foto: Karen Härms
Elamus Spa (Foto Karen Härms) (4)
Elamus Spa (Foto Karen Härms) (6)

Kõik vajalik koosoleku pidamiseks

Et veeta täiesti erinev ja meeldejääv tööpäev või oluline koosolek, pakub Elamus SPA seminaride jaoks privaatset ruumi Roosiaed SPA21+ alal.

Ruumi mahub kuni 15 inimest ning sealt leiab kõik vajaliku tööpäeva, koosoleku ja seminari läbiviimiseks. Olemas on projektor, pabertahvel, markerid ja suurel ekraanil saab läbi viia ka online koosoleku.

Foto: Karen Härms

Roosiaeda on võimalik tellida kosutuseks ka erinevaid suupisteid, toite ja jooke. Näiteks lõunaks sobivad hästi toekamad kebabid, burgerid ja snäkid. Kergematest ja tervislikematest paladest leiab suure valiku erinevate lisanditega salateid.

Kui soovitakse korraldada hoopis meeskonnaüritus meelelahutuslikus võtmes, on võimalik katta rikkalik laud, sest Roosiaed sobib nii tõsisteks tööüritusteks kui hubasteks ajaveetmisteks.

Elamus Spa (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Saunas tulevad head mõtted

Kui laua taga on jutud peetud, on SPA 21+ poolel on 9 müstilist sauna ja veesilmad, kus „varbad vees“ stiilis olulisi tööjutte rääkida vabamas õhkkonnas. Soovikorral saab külastada ka kõiki Elamus Spa saunu, seega kokku 22 sauna.

Iga tunni tagant toimuvad saunarituaalid, mis aitavad keha ja meeli turgutada. Kuum leilirituaal ei jäta kedagi ükskõikseks ja elamus on garanteeritud. Kuum saun, värskendav külm vesi, vihtlemine ja kõik emotsioonid, mis leiliga kaasas käivad, annavad hea tuju ja värskema pilgu asjadele.

Iga tunni tagant toimuvad saunarituaalid, mis aitavad keha ja meeli turgutada.
Vihtade võlu (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Et saunarituaali nautida ainult enda seltskonnaga, võib soovi korral tellida privaatrituaali.

Meditatiivsemad rituaalid nagu näiteks helirituaal või aroomirituaal aitavad aga minna rännakule iseenda sisse, et leida rahu ja lõõgastus.

Ilugurmaanid hindavad aga soola- või sheavõi rituaali, et kojugi jõudes siidpehme nahk teistsugust tööpäeva meenutama jääks.

Teistmoodi kodukontor

Elamus SPA-s käiakse tihti tegemas ka teistmoodi kodukontorit.

Foto: Karen Härms

Külastusaeg on piiramatu, nii et pehmetel lamamistoolidel võib koha sisse võtta kasvõi terveks päevaks – võtta kaasa sülearvuti ja telefon ning tööasjade vahepeal käia ujumas ja saunatamas.

Eriti mõnus on lasta end vahepeal hellitada hoolitsustel. Mitmekülgne massaažide valik võimaldavad leida nii tugevamat ja sportlikumat hoolitsust või hoopis õrnemat mudimist.

Mõtteid, kuidas spaas koosolekupäev korraldada

  • Spaa vastuvõtus ootavad teie meeskonda rätikud ja mõnusad hommikumantlid.
  • Garderoobis asenduvad tavapärased kontoririided mugavamate trikoode ja spaariiete vastu.
  • Energia andmiseks sobib hästi meeleolukas vesiaeroobika.
  • Ajutööle hoo andmiseks ootavad seminariruumis värskelt pressitud apelsinimahl, aromaatne kohv, tee ja tervislik eine.
  • Koosoleku läbiviimiseks on ruumis kaasaegne tehnika, internetiühendus, vajadusel pabertahvel.
  • Värskenduseks meelele ja kehale on mõttetöö vahel ootamas saunakeskuse saunad, veesilmad ja eriti pinges kolleegidele 15-minutiline pea- ja kaelamassaaž.
  • Tööpäev lõpeb ühise meeleoluka saunarituaaliga – kas Roosimere saunas lõõgastava helirituaaliga või tõeliselt kuuma vihtlemist ja mõnusat karastust sisaldava Leili väe rituaaliga.

Teie meeskonnale parima koosoleku kokku panekuks kirjuta meile .

Higistama ajavad eesmärgid saunalaval, saunarituaalides sündivad siidpehmed kasumiideed, karastunud meeskond – julge eristuda ja tule tiimivaimu tugevdama!

JAGA SEDA POSTITUST