Kingi lähedastele elamusi!

Järjest rohkem hakatakse aru saama, et materiaalsed asjad õnnelikuks ei tee. Rõõmu teevad hoopis mälestused ja ühiselt veedetud hetked. Need teevad meele heaks hetkes, aga ka hiljem meenutades. Üks hea viis kinkida elamusi on viia lähedased spaasse, kus on nii lusti väikestele kui lõõgastusi suurtele. Spaas saab teha sporti, lõõgastuda saunas, nautida protseduure, aga ka pidada sündmusi – miks mitte ka „varbad vees“ koosolekuid, et tööpäeva elamusi lisada?

Elamus Spa (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Ühe suurima saunavalikuga spaa Baltikumis

Saun on läbi aegade olnud eestlaste jaoks olulisel kohal. Seda seostati hingede ja mitmete tähtsate kalendripühade kui ka eluliselt oluliste sündmustega. Sama oluline on sauna kõrval ka vesi – vesi ja tuli on muistsest ajast saadik olnud ühed põhilised elemendid. See võib olla ka põhjuseks, miks leidub Eestis arvukalt saunasid ja spaasid. Julgelt võib väita, et eestlase näol on tegu ühe korraliku spaafänniga, keda veenma ei pea, miks spaas mõnus on!

Elamus Spa Tallinnas on Baltikumi ühe suurima saunavalikuga spaa. Nagu ka nimi ütleb, siis elamusi leidub siin kõigile – noortele, kui vanematele, üksinda, kui perega. 2023 on ka esmakordselt Eestis ametlik sauna aasta. Seega tasub hoida iidseid traditsioone elus!

Foto: Karen Härms

Spaasse sobib tulla kasvõi terve suguvõsaga!

Elamus SPA külastus on tore kingitus nii noorele kui vanale. Elamus SPA saunakeskuses leiavad tegevust mehed ja naised, nooremad ja vanemad. 14 müstilist sauna pakuvad elamust nii tugevama leili nautlejale, kui pehmema, lõõgastava aroomisauna sõbrale. Iga saunaga käib kaasas oma müüt ja lugu, mis teeb paiga pühaks! Saunades toimuvad külalistele tasuta saunarituaalid, mille hulgast leiab endale sobiva nii pehmema sauna ja meditatsiooni nautija, iluprotseduuride gurmaan, aga ka kõvem saunaline.

Karl-Peeter Kangur (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Suvisel, päikesepaistelisel päeval saab end tunda nagu rannas ja võtta päikest väliterrassil, kus saab ennast soovi korral kasta mullivanni.

SPA21+ ala sobib hästi nautimiseks kaaslase, sõprade või kolleegidega

Kes pere ja suguvõsaga külastust plaani võtta ei soovi ja tahaks hoopis kaaslase, kolleegi või sõbraga muljetada keskuse uhkeimas saunatemplis, siis tema saab nautida 8 eraldiseisvat sauna koos saunameistrite rituaalidega 21+ alal.

Elamus Spa (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Kingiidee veesõpradele

Meil kõigil on kindlasti mõni tuttav, kes on justkui kala vees – igal võimalusel ujumisriided selga ning vees võib ta veeta tunde. Ehk tundsid hoopis iseennast ära? Mis võiks olla parem kink, kui pakkuda talle võimalust proovida hea asukohaga, 25 meetri pikkust sportbasseini. Bassein on piisavalt suur, et tagada ka nõudlikuma harrastaja soovid.

Emmedele-issidele saab kingituseks pakkuda beebiujumise treeninguid.

Kingi meeldejääv hoolitsus

Lisaks sauna -ja veekeskuse elamusele, on võimalik enda lähedastele valida 11 hoolitsuse seast sobivaim individuaalne hoolitsus. Vastavalt eelarvele ja kingi saaja soovidele on valikus hoolitsused erineva ajalise kestvusega.

Elamus Spa hoolitsus (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Paku töötajatele eriline tööpäev

Premeeri kolleege hea töö eest ja paku neile üks eriline tööpäev SPA21+ Roosiaias. Privaatne ruum koos kõige vajalikuga seminari pidamiseks või lihtsalt tööpäeva läbiviimiseks ootab sinu tublit kollektiivi.

Elamus Spa (Foto Karen Härms)
Foto: Karen Härms

Elamusi pakuvad põnevad saunaprotseduurid

Elamus SPA ei ole lihtsalt vee -ja saunakeskus. See on tempel koos traditsioonide, müstika ja avastamisrõõmudega. Alates pärastlõunast võtavad templi üle kogenud saunameistrid, kes aitavad sul saunast võtta viimast ning pakkuda lisaks leilile elamusi nii emotsioonide, aroomide kui looduslike soolade kaudu. Rituaaliralli on ka suurepärane isikustatud kingiidee – kingi enda lähedasel keskuse pääse, kuid vastavalt tema huvidele anna edasi juhised, millal leiavad aset tema jaoks sobivaimad rituaalid ning ülejäänu eest hoolitsevad juba saunameistrid isiklikult.

Need on vaid üldised mõtted, kuidas ennast, enda pere või teisi lähedasi ühe kosutava elamusega kostitada. Vastavalt eelarvele, ajale, huvidele ja soovidele leiab igaüks kas endale või kinkimiseks mitmete hoolitsuste ja elamuskaartide seast valiku, millega jääb kindlasti iga inimene rahule.

Meeldejäävaid elamusi!

JAGA SEDA POSTITUST