Kuidas veeta päev spaas?

Elamus SPA on ühe suurima saunvalikuga spaa Baltikumis. Kui enamasti oleme sauna -ja veekeskuste külastamisel harjunud ajalise piiranguga, siis Elamus SPA mõnusid nautides kella jälgima ei pea – pilet on ajalise piiranguta! 

Kokku on keskuses 23 sauna, lisaks basseinid nii suurtele, kui väikestele. See annab võimaluse võtta aeg maha terveks päevaks, unustada aeg ja argimured ning korrastada enda mõtted ning hellitada oma keha. Järgnevalt mõned soovitused, kuidas veeta Elamus SPA-s lõõgastav päev alates varahommikust kuni hilisõhtuni.

Varajane ärkaja

Keskus avatakse alates kella 10-st hommikul. Ajavahemik 10:00 – 14:00 on pilethinna mõttes külastajale ka kõige soodsam aeg.

Ujula avatakse aga juba kell 7.30, suvehooajal kell 8. Hommik on ideaalne aeg virgutada oma keha ühe korraliku suplusega. Selleks pakub Elamus SPA 25 meetri pikkust sportbasseini, mis vastab ka olümpiavõistleja standardile. 6 erinevat rada on piisavalt laiad, et nautida privaatsust ning teha veesporti segamatult ja keskendunult.

Sportbassein

Sportlik hommik lõpeta saunabaaris, kus hommikusöögiks on võimalik tellida maitsvaid ja toitvaid soolaseid või magusaid pannkooke.

Tööpäev või päevane puhkus

Elamus SPA-s on võimalik veeta ka üks teistsugune ja lõõgastavam kodukontori päev. SPA 21+ koos täiendava 8 müstilise saunaga võimaldab päeval nautida vaikust ja privaatsust. Pane selga hommikumantel ja viska end koos sülearvutiga lamamistoolidele pikali ning rutiinsete kontorisirutuste asemel, võta üks kosutav saun. SPA21+ alale on sissepääs alates 18. eluaastast.

Foto: Karen Härms

Kui soovid premeerida enda kogu meeskonda või soovid nendega koos veeta ühe täiesti erineva ja meeldejääva tööpäeva, siis pakub Elamus SPA seminaride jaoks privaatset ruumi SPA 21+ Roosiaed, kuhu mahub kuni 15 inimest ning kust leiab kõik vajaliku tööpäeva või seminari läbiviimiseks.

Lõunaks on valikus toekamad kebabid, burgerid ja snäkid. Kergemat ja väga tervisliku kõhutäit saab erinevate värskete salatite näol.

Foto: Karen Härms

Kui sul on võimalik nautida tervet vaba päeva, siis soovituslik on võtta saunatamise ja ujumise vahele lõõgastuseks üks hea raamat. Kui raamat jäi maha, siis pole ka hullu – Elamus SPAs on kohapeal nüüd raamaturiiulid, kust leiab lugemist igale maitsele.

Saunameistrid aitavad saunadest viimast võtta

Alates kella 14-st alustavad saunatemplites liikumist saunameistrid. Nende ülesandeks on igal täistunnil (teatud aegadel ka pooltunnil) avada saunade täielik potentsiaal ning pakuvad lisaks leilivõtmisele rituaale aroomide ja helide näol.

Foto: Karen Härms

Päevaste rituaalide nimekiri:

  • Aroomirituaal
  • Leilirituaal
  • Sheavõi rituaal
  • Soolarituaal
  • Helirituaal

Elamusi pakkuvad hoolitsused

Selleks, et Elamus SPA päevast maksimum võtta, ära unusta sauna -ja veemõnude vahele ka hellitada oma keha hoolitsustega. 7 erineva massaaži seast leiab endal sobivaima nii õrnemat ja lõõgastavamat mudimist nautiv inimene kui ka tugevamat ja sportlikumat hoolitsust nõudvam keha.

Kaks kehakoorimise protseduuri, jalahoolitsus ja solaarium annavad kogu elamuste paketile viimase hoolika viimistluse.

Foto: Karen Härms

Nädalavahetuse nautleja

Elamus SPA pakub võimalust veeta kosutav, kuid meeldejääv lühipuhkus kasvõi tervel nädalavahetusel. Alusta hommikut virgutava sportliku ujumisega, võta kosutav lõuna saunabaarist ja veeda aega saunameistrite rituaalide saatel.

Päikesepaistelisel päeval saad päevitada väliterrassil, kus saad ennast kasta mullivanni või proovida omapärast paadisauna.

Elamus SPA on ainuke spaa, mis on avatud südaööni. Ka parkimine on tasuta!

Foto: Karen Härms

UURI LÄHEMALT:

JAGA SEDA POSTITUST